KONST / Oljemålningar / Mathias kärnlund 10791009
nr 1079 1009
Mathias Kärnlund
(f. 1972), Sverige
Mathias Kärnlund (f. 1972), 'Vid Mariatorget', olja på duk, 122x81 cm, signerad ' Mathias Kärnlund'
Mathias Kärnlund, svensk bildkonstnär född 1972.
Utrop:
10.000 kr - 15.000 kr
Såld:
6.000 kr
tisdag 8 november 2016
kl 09:23:26
5.600 kr
17/10 21:35:48
5.000 kr
5.200 kr BEVAKNINGSPRISET EJ UPPNÃ…TT)
19/10 10:44:24
5.400 kr
5.600 kr BEVAKNINGSPRISET EJ UPPNÃ…TT)
8 nov
A(u)ktion!
Läs mer om A(u)ktion!